67402 KAFFESKEDAR, 9 st snarlika, silver, 1800-tal, tot vikt ca 120 g

KAFFESKEDAR, 9 st snarlika, silver, 1800-tal, tot vikt ca 120 g
  • KAFFESKEDAR, 9 st snarlika, silver, 1800-tal, tot vikt ca 120 g

Bla modell franska liljan, olika årtal och tillverkare, längd ca 13,5 cm

  • Condition:Bruksspår, vissa med hårt slitage

Estimate1,800 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)199 SEK