67296 BESTICK, 62 del, nysilver, "Saga", Skandia, 1900-tal

BESTICK, 62 del, nysilver, "Saga", Skandia, 1900-tal
  • BESTICK, 62 del, nysilver, "Saga", Skandia, 1900-tal

Omfattande: 14 bordsgafflar (18 cm), 10 bordsknivar (21,5), 12 bordsskedar (18,5), 16 kaffeskedar (12), 6 sillgafflar (12), 2 smörknivar (16) sardingaffel (14,5) samt såsslev (18)

  • Condition:Bruksslitage

Estimate400 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)249 SEK