67296 BESTICK, 62 del, nysilver, "Saga", Skandia, 1900-tal

Omfattande: 14 bordsgafflar (18 cm), 10 bordsknivar (21,5), 12 bordsskedar (18,5), 16 kaffeskedar (12), 6 sillgafflar (12), 2 smörknivar (16) sardingaffel (14,5) samt såsslev (18)
- Condition:Bruksslitage
| Estimate | 400 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |