67014 MATSALSMÖBEL, 5 del, 1950-/60-tal

Fanerad, omfattande matbord med 2 iläggsskivor à 35 cm vardera, 4 stolar med spjälor i rygg, fotavslutningar av mässing, fast stoppad sits, bordets höjd 74, diameter 105, stolens sitthöjd 45 cm
- Condition:Repor, märken, fläckar
| Estimate | 3,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 1,200 SEK |