67004 SKÅP, allmoge, 1700-tal

SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal
  • SKÅP, allmoge, 1700-tal

Målat, med datering 1726, dörrar med bakomliggande hyllplan, målade figurscener, höjd 192, 92 x 42 cm

  • Condition:Senare målning, åldersrelaterat slitage, färgbortfall, sprickor

Estimate600 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)1,500 SEK