66985 FAT, 2 st, Just Andersen Danmark samt A Hamilton Product USA, 1900-talets första hälft

Just Andersen med dekor av ekorre med nöt, stämplad Just Denmark 1656, diameter 15, höjd ca 6 cm
Fat i kromad metall med dekor av pelikaner och bakelit, gjuten märkning A Hamilton Product, USA, höjd 8, diaeter 14 cm
- Condition:Slitage, brätte med bucklor
| Estimate | 300 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |