66716 BESTICKUPPSÄTTING, 54 del, nysilver, "Birgitta", 1900-tal

BESTICKUPPSÄTTING, 54 del, nysilver, "Birgitta", 1900-tal
  • BESTICKUPPSÄTTING, 54 del, nysilver, "Birgitta", 1900-tal

Omfattande: 12 matgafflar (18 cm), 12 matknivar (19), 12 matskedar (18,5), 6 smörgåsgafflar (15,5) samt 12 kaffeskedar (12,5)

  • Condition:Bruksslitage, repor

Estimate300 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)199 SEK