66682 BESTICK, 36 del, silver, svenska stämplar KA, 1920-tal, tot vikt exkl knivar ca 1 230 g

BESTICK, 36 del, silver, svenska stämplar KA, 1920-tal, tot vikt exkl knivar ca 1 230 g
  • BESTICK, 36 del, silver, svenska stämplar KA, 1920-tal, tot vikt exkl knivar ca 1 230 g

Omfattande 12 matknivar med blad i rostfritt stål (längd ca 25,5 cm), 12 matgafflar (21 cm) samt 12 skedar (18 cm), tot vikt inkl knivar med blad i rostfritt stål ca 2 030 g

  • Condition:Repor, märken, med monogram

Estimate9,000 - 11,000 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)249 SEK