66682 BESTICK, 36 del, silver, svenska stämplar KA, 1920-tal, tot vikt exkl knivar ca 1 230 g

Omfattande 12 matknivar med blad i rostfritt stål (längd ca 25,5 cm), 12 matgafflar (21 cm) samt 12 skedar (18 cm), tot vikt inkl knivar med blad i rostfritt stål ca 2 030 g
- Condition:Repor, märken, med monogram
| Estimate | 9,000 - 11,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 249 SEK |