66678 FICKUR, 18k guld, 1900-talets första hälft, tot vikt ca 37,5 g

Sk mormorsur, manuellt urverk, vitemaljerad urtavla, plexiglas, innerboett i metall, diameter ca 38 mm
- Condition:Repor, fungerar ej vid inlämningstillfället
| Estimate | 4,000 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 149 SEK |