66553 VILLEROY & BOSCH, 40 del, matservis, porslin, "Cellini, Tyskland

Brätten med reliefdekor
Omfattande:
11 mattallrikar (diameter 31 cm)
7 förrättstallrikar (26,5)
10 assietter (22)
7 djupa tallrikar (24,5)
4 serveringsfat (Längd 22-41 cm)
såssnipa (21)
- Condition:Smärre repor, kantslitage
| Estimate | 1,500 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 400 SEK |