66480 MARTTI RYTKÖNEN, skål, glas, Orrefors, signerad och daterad 2001

MARTTI RYTKÖNEN, skål, glas, Orrefors, signerad och daterad 2001
  • MARTTI RYTKÖNEN, skål, glas, Orrefors, signerad och daterad 2001

Signerad "Orrefors Expo 5221-21200 Martti Rytkönen 2001", höjd ca 17,5, 29,5 x 11 cm

  • Condition:Smärre repor

Estimate400 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)299 SEK