66389 SERVISPORSLIN, 15 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand, 1900-/2000-tal

Omfattande 6 kabaréfat, 4 soppskålar med 3 fat, 2 äggkoppar, såssnipa samt 1 par ljusstakar höjd 7 cm
- Condition:Smärre bruksslitage och krackelyr, ett kabaréfat med mindre nagg under
| Estimate | 600 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 349 SEK |