66023 SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g

SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g
  • SAMLING SILVERBESTICK, 11 del, silver, 1900-tal, tot vikt ca 187 g

Omfattande sockertång, slev, bakselsespade, 2 plockgafflar, dessertgaffel, sked, smörkniv, kniv, punchmugg samt sax med blad i rostfritt stål, längd ca 9 - 19 cm

  • Condition:Smärre repor

Estimate1,500 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)25%
Hammer Fee (inc. VAT)80 SEK
Shipping Fee (from)199 SEK