65801 MINNESMYNT, 4 st, silver, 1900-talets andra hälft, tot vikt ca 90 g

Svenska skidförbundets jubileumsmynt 1908-1983
200kr Drottning Silvia 1993
Kungariket Sverige Carl XVI Gustaf 1973-1998, 25 år som statschef
Kungariket Sverige Gustav VI Adolf, Regalskeppet Vasa 1961
- Condition:Obetydligt slitage
| Estimate | 800 SEK |
| Buyers Premium (inc. VAT) | 25% |
| Hammer Fee (inc. VAT) | 80 SEK |
| Shipping Fee (from) | 199 SEK |