9d 7h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33879a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad _33754a_lg.jpeg
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, otydligt signerad
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 7h
TAPIO WIRKKALA, vas, glas, "Kantarelli", Iittala, Finland_33755a_lg.jpeg
TAPIO WIRKKALA, vas, glas, "Kantarelli", Iittala, Finland
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 7h
MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm_33848a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 292 x 201 cm
Startbud200 SEK
Värdering6 000 SEK
9d 7h
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal_33522a_lg.jpeg
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 7h
BENGT LINDSTRÖM, carborundum etsning, signerad och numrerad 85/99_33500a_8dc638c9046502f_lg.jpeg
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 7h
BRICKBORD, stål, "Tulou Coffee Table", GamFratesi, HAY, 2000-tal_33752a_lg.jpeg
BRICKBORD, stål, "Tulou Coffee Table", GamFratesi, HAY, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 7h
ELDHUNDAR, 1 par, gjutjärn, sannolikt 1900-tal_33645a_8dc6505286c5a3d_lg.jpeg
ELDHUNDAR, 1 par, gjutjärn, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 196/200
_33804a_8dc65c159a33458_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 7h
MATTA, Kelim, ca 304 x 199 cm_33719a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 304 x 199 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
9d 7h
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant och rubiner, tot vikt ca 5,6 g_33318a_8dc62d9a2d62ade_lg.jpeg
RING, 18k guld, med briljantslipad diamant och rubiner, tot vikt ca 5,6 g
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 7h
SKÅL PÅ FOT, keramik, SIA, 2000-tal_33837a_lg.jpeg
SKÅL PÅ FOT, keramik, SIA, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
9d 7h
KARMSTOLAR, 1 par, EFG, 2000-tal_33673a_8dc653325887ced_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, EFG, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
KUDDFODRAL, 6 st, Kelimvävnader, ca 50 x 50 cm_33716a_lg.jpeg
KUDDFODRAL, 6 st, Kelimvävnader, ca 50 x 50 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 7h
FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, 1925-2018), färglitografi, signerad och numrerad 131/200
_33805a_8dc65c14e701883_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 7h
CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall och mässing, 1900-talets mitt_33639a_8dc650485fd3638_lg.jpeg
CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall och mässing, 1900-talets mitt
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_33741a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
ORIENTMATTA, galleri, Bochara, old, ca 80 x 258 cm_33587a_8dc65d4ec1cd291_lg.jpeg
ORIENTMATTA, galleri, Bochara, old, ca 80 x 258 cm
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal_33738a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 7h
VAS, porslin, 2000-tal_33580a_8dc6503de5822d2_lg.jpeg
VAS, porslin, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 7h
ASSIETTER, 4+1 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal_33882a_lg.jpeg
ASSIETTER, 4+1 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
SANDIN OCH BÜLOW, 4 st, barpallar, Materia, "Bönan", 2000-tal_33654a_8dc65c10cf03307_lg.jpeg
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
9d 7h
KAROTT MED LOCK, porslin, "Löv", Rörstrand, 1900-talets mitt_33737a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 7h
KURT LINDBLOM, 4 st, tenntavlor, 1900-tal_33759a_lg.jpeg
KURT LINDBLOM, 4 st, tenntavlor, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 7h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33834a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 7h
SHANE SCHNECK, klädhängare, "Coat Rack", HAY_33770a_lg.jpeg
SHANE SCHNECK, klädhängare, "Coat Rack", HAY
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 7h
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida_33649a_8dc65c1001b29c7_lg.jpeg
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 8h
ISHINK/VINKYLARE, glas, Boda, 1900-talets mitt_33836a_lg.jpeg
ISHINK/VINKYLARE, glas, Boda, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 8h
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, vikt ca 11 g_33353a_8dc62d8d9ec5205_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, med berlocker, vikt ca 11 g
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
9d 8h
JOSEF EKBERG, vas, keramik, Gustavsberg, 1900-talets andra hälft_33827a_8dc65e7a4998322_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 8h
GOLVLAMPA, Lampgustaf, 2000-tal_33766a_lg.jpeg
GOLVLAMPA, Lampgustaf, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 8h
SNURRSTOL, 2000-tal_22519a_8dc28acadf36ea4_lg.jpeg
SNURRSTOL, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 8h
ARMBAND, 18k guld och vitguld, vikt ca 24 g_33810a_8dc65c1d7d9463a_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld och vitguld, vikt ca 24 g
Aktuellt bud11 500 SEK
Värdering13 000 SEK
9d 8h
MATTA, galleri, Kelim, ca 293 x 78 cm_33861a_lg.jpeg
MATTA, galleri, Kelim, ca 293 x 78 cm
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 8h
SPEGEL, ek, 1950-/60-tal_33701a_lg.jpeg
SPEGEL, ek, 1950-/60-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 8h
KARAFF, glas, sannolikt Reijmyre, 1900-tal_33828a_8dc65e799eea06f_lg.jpeg
KARAFF, glas, sannolikt Reijmyre, 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 8h
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft _33838a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 8h
ÖRHÄNGE, 18k vitguld, med diamant_33620a_8dc65c1cb557e33_lg.jpeg
ÖRHÄNGE, 18k vitguld, med diamant
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 6h
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal_33643a_8dc650515ede427_lg.jpeg
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 6h
SKULPTUR, bronserad metall, Frankrike, 1900-talets andra hälft _33647a_8dc65c18442ebac_lg.jpeg
Aktuellt bud750 SEK
Värdering2 500 SEK
10d 6h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_33740a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
10d 6h
KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal_33674a_8dc6532fea626fa_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 6 st, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 7h
TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1930-tal_33821a_8dc65d4f8e269a2_lg.jpeg
TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1930-tal
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering4 000 SEK
10d 7h
ARMBAND, 18k guld, JP Stockholm 1920, vikt ca 11,5 g_33352a_8dc62d8e5e67d7e_lg.jpeg
ARMBAND, 18k guld, JP Stockholm 1920, vikt ca 11,5 g
Aktuellt bud5 000 SEK
Värdering5 000 - 7 000 SEK
10d 7h
TAKLAMPA, sannolikt Böhlmarks, 1930-tal_33822a_8dc65d505c8568e_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 7h
IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad och daterad 89_33628a_8dc65d4d35a5af6_lg.jpeg
IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad och daterad 89
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 7h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33706a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 7h
FIGURER, 1 par, orientaliska, sannolikt 1900-tal_33648a_8dc6504e7232ec2_lg.jpeg
FIGURER, 1 par, orientaliska, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK