8d 14h
SKOR, 1 par, Ugg, strlk 40_33595a_8dc65041c928dc0_lg.jpeg
SKOR, 1 par, Ugg, strlk 40
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
STÖVLAR, 1 par, Ugg, strlk 40_33596a_8dc65042a39c3da_lg.jpeg
STÖVLAR, 1 par, Ugg, strlk 40
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal_33818a_8dc65b263182dd7_lg.jpeg
SIDEBOARD, new englandstil, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
JOSEF FRANK, 6 st, bordstabletter, "Tulpan", Firma Svenskt Tenn, 1900-talets slut_33583a_8dc65044025d5c3_lg.jpeg
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 75_33832a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)_33784a_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 14h
OIDENTIFIERAD KOSNTNÄR, 2 st, olja på duk resp pannå, 1900-talets andra hälft, signerade M Stening_33776a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
BESTICKUPPSÄTTNING, 50 delar, silver, 1900-tal, total vikt exkl knivar ca 1144 g_33682a_8dc65c1f00c8efd_lg.jpeg
Aktuellt bud4 800 SEK
Värdering6 000 SEK
8d 14h
LÄNKAR, 18k guld, till armbandsur, tot vikt ca 10 g _33619a_8dc65c1c1d94f16_lg.jpeg
LÄNKAR, 18k guld, till armbandsur, tot vikt ca 10 g
Aktuellt bud4 200 SEK
Värdering5 000 SEK
8d 14h
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft _33764a_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 14h
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939_33877a_lg.jpeg
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, svenska stämplar AEH 1939
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
8d 14h
TAKPLAFOND, glas och vitmetall, 1900-talets mitt_33665a_8dc6531af53d92a_lg.jpeg
TAKPLAFOND, glas och vitmetall, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
MATTA, Kelim, ca 294 x 202 cm_33860a_lg.jpeg
MATTA, Kelim, ca 294 x 202 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
8d 14h
GOLVLAMPA, Herstal, "Tentacle lamp", 2000-tal_33658a_8dc65c1707e036c_lg.jpeg
GOLVLAMPA, Herstal, "Tentacle lamp", 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
 STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33705a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
KORGAR, 3 st, större modell, 1900-/2000-tal_33590a_8dc6531d234aa90_lg.jpeg
KORGAR, 3 st, större modell, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
MATTA, Marocko, ull, ca 285 x 170 cm_33843a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 285 x 170 cm
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
8d 14h
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal_33584a_8dc650378112505_lg.jpeg
YVES SAINT LAURENT, glasögonbågar, 1900-/2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33878a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering2 500 SEK
8d 14h
VÄSKA, Andersen, "Dramaten", 2000-tal_33617a_8dc653207db6c2a_lg.jpeg
VÄSKA, Andersen, "Dramaten", 2000-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33613a_8dc65323131d8b8_lg.jpeg
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
PORTFÖLJ, brunt skinn, Cavalet, 1900-/2000-tal_33591a_8dc6504628cbe73_lg.jpeg
PORTFÖLJ, brunt skinn, Cavalet, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33615a_8dc6532247cf719_lg.jpeg
RESVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
KABINVÄSKA, Samsonite, 2000-tal_33614a_8dc65321580072a_lg.jpeg
KABINVÄSKA, Samsonite, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
RULLATOR, Volaris, S7 Smart, 2000-tal_33611a_8dc6531fd120dad_lg.jpeg
RULLATOR, Volaris, S7 Smart, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
RULLATOR, Dolomite, "Yas 600", 2000-tal_33612a_8dc6531f24fcfe0_lg.jpeg
RULLATOR, Dolomite, "Yas 600", 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33874a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33881a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33886a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 15h
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 88 cm_33853a_lg.jpeg
MATTA, galleri, Marocko, ull, ca 280 x 88 cm
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 15h
TAKPLAFOND, glas och patinerad mässing, 1900-talets mitt_33664a_8dc6531b9ee283d_lg.jpeg
TAKPLAFOND, glas och patinerad mässing, 1900-talets mitt
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
8d 15h
ALVAR AALTO, vas, glas, "Savoy", Ittala, formgiven 1936, Finland_33626a_8dc653130e28a4d_lg.jpeg
ALVAR AALTO, vas, glas, "Savoy", Ittala, formgiven 1936, Finland
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 15h
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal_33593a_8dc653159e30c45_lg.jpeg
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
KAPPA, dam, Jobis, strlk 38_33592a_8dc65318386dcdc_lg.jpeg
KAPPA, dam, Jobis, strlk 38
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 15h
JACKA, dam, Boomerang, strlk L, 2000-tal_33585a_8dc653164d36a6d_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
GOLVLAMPA, uplight, Aneta, 2000-tal_33659a_8dc65c17a791193_lg.jpeg
GOLVLAMPA, uplight, Aneta, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
ORIENTMATTA, ca 296 x 199 cm_33869a_lg.jpeg
ORIENTMATTA, ca 296 x 199 cm
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 15h
COLLIER, 18k vitguld, med diamanter och akoyapärlor, Mikimoto, Japan, 1900-/2000-tal_33329a_8dc62db5105d9e5_lg.jpeg
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 15h
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad_33691a_lg.jpeg
CAMILLA CEDERQUIST (född 1974), olja på duk, signerad
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
8d 15h
LJUSSTAKAR, 5 st, mässing, olika modeller, 1900-talets första hälft_33728a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, sannolikt Uno A Erre, tot vikt ca 5,8 g_33355a_8dc62de7d423315_lg.jpeg
ÖRHÄNGEN, 1 par, 18k guld, sannolikt Uno A Erre, tot vikt ca 5,8 g
Aktuellt bud2 600 SEK
Värdering3 500 SEK
8d 15h
SCHACK OCH BRIDGESPEL, 1900-tal_33830a_8dc65e7b4b7ade7_lg.jpeg
SCHACK OCH BRIDGESPEL, 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
9d 14h
STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida _28034a_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 14h
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal_33506a_8dc6368b80a3da2_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal
Aktuellt bud450 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 14h
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal_33850a_lg.jpeg
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 14h
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal_33858a_lg.jpeg
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 14h
JERZY PRZYBYL (Polen, född 1943), blandteknik, signerad och daterad 76_33884a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 14h
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm_33833a_lg.jpeg
MATTA, Marocko, ull, ca 300x194cm
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering5 000 SEK