1
1d 21h
GOLVVAS, keramik, orientalisk, 1900-/2000-tal_33866a_lg.jpeg
GOLVVAS, keramik, orientalisk, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
MINIATYRVASER, 9 st, porslin, Asien, 1900-talets andra hälft_33581a_8dc643698885890_lg.jpeg
MINIATYRVASER, 9 st, porslin, Asien, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
1d 21h
LOCKURNA OCH YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal_33644a_8dc6504dc35adef_lg.jpeg
LOCKURNA OCH YTTERFODER, porslin, Kina, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 20h
FIGURER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft_33576a_8dc64368d89d374_lg.jpeg
FIGURER, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 20h
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal_33589a_8dc64612b710f49_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal
Aktuellt bud1 300 SEK
Värdering2 000 SEK
2d 21h
TEKANNOR OCH MUGG, 3 del, porslin, Kina/Japan, bla 1700-/1800-tal_33642a_8dc6504cddb692d_lg.jpeg
TEKANNOR OCH MUGG, 3 del, porslin, Kina/Japan, bla 1700-/1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
2d 21h
TEKANNA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal_33641a_8dc65050c2a4fe9_lg.jpeg
TEKANNA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 20h
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)_33784a_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795)
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK
4d 20h
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal_33506a_8dc6368b80a3da2_lg.jpeg
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
4d 20h
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal_33850a_lg.jpeg
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 20h
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal_33858a_lg.jpeg
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 21h
ASSIETTER, 4+1 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal_33882a_lg.jpeg
ASSIETTER, 4+1 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 20h
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal_33643a_8dc650515ede427_lg.jpeg
LOCKURNA, porslin, Japan, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 20h
FIGURER, 1 par, orientaliska, sannolikt 1900-tal_33648a_8dc6504e7232ec2_lg.jpeg
FIGURER, 1 par, orientaliska, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 21h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_33497b_8dc64328138f068_lg.jpeg
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 21h
KORG/VÄSKA,, Japan, 1900-talets andra hälft_33498a_8dc64329e989091_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 20h
FAT, 5 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal_34059a_8dc6ab58a4c0099_lg.jpeg
FAT, 5 st, porslin, Kina, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 21h
TERRIN, FAT OCH SÅSSNIPA, 3 del, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34015a_8dc6aad227ac395_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
6d 21h
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal_33999a_8dc6a8f4d52ed8d_lg.jpeg
LJUSLYKTOR, 1 par, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 21h
LACKASK, med kortlekar och marker, orientalisk, 1900-tal_34012a_8dc6aabd22453eb_lg.jpeg
LACKASK, med kortlekar och marker, orientalisk, 1900-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 21h
DJUPA TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34009a_8dc6a7ff2295c05_lg.jpeg
DJUPA TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 22h
SKÅLFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud750 SEK
Värdering1 800 SEK
8d 22h
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 22h
Aktuellt bud450 SEK
Värdering1 200 SEK
8d 23h
LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal
Aktuellt bud3 000 SEK
Värdering8 000 - 10 000 SEK
9d 21h
FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
9d 22h
TALLRIKAR, 6 st, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering2 500 SEK
9d 22h
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Aktuellt bud900 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 23h
KOMON/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 800 SEK
9d 23h
HAORI/KIMONO, siden, Japan, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud700 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 21h
DOSA, FAT OCH DJUP TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34010a_8dc6aac50b017fa_lg.jpeg
DOSA, FAT OCH DJUP TALLRIKAR, porslin, Kina, 1700-/1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 20h
BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal_34001a_8dc6aac16817a97_lg.jpeg
BORDSLAMPA, porslin, Kina, sannolikt 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 21h
BORDSLAMPA, Kina, porslin, sannolikt 1900-tal_34000a_8dc6aac35cafbf7_lg.jpeg
BORDSLAMPA, Kina, porslin, sannolikt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
13d 20h
SKÅLFAT, porslin, Imari, Japan, 1800-/1900-tal_33962a_8dc6a7dbc83fad1_lg.jpeg
SKÅLFAT, porslin, Imari, Japan, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 21h
FAT, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal_34017a_8dc6aabb1889d5b_lg.jpeg
FAT, porslin, Kina, sannolikt 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
14d 20h
FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34004a_8dc6a8f071bf28d_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
14d 22h
FAT, porslin, Kina, 1700-/1800-tal_34002a_8dc6a80065bf0ac_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER: 10/5 STÄNGT