- WatchesClear filters
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 1900-talets mitt
Current bid2,200 SEK
Est3,000 SEK
ARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-/70-tal
Current bid500 SEK
Est800 SEK
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
CERTINA, damarmbandsur, 18k guld, tot vikt ca 21,8 g
Current bid7,200 SEK
Est8,000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Nicolet Watch, 1900-talets andra hälft
Current bid4,000 SEK
Est3,000 SEK
HERRGÅRDSUR, ek, 1800-/1900-tal
Current bid1,000 SEK
Est1,200 SEK
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
FICKUR, 2 st, bla Tidéna, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
DAMARMBANDSUR, Revue Sport, stål, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
LÄNKAR, 18k guld, till armbandsur, tot vikt ca 10 g
Current bid4,200 SEK
Est5,000 SEK
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1974
Current bid11,500 SEK
Est25,000 SEK
CERTINA, armbandsur, 18k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g
Current bid3,800 SEK
Est4,000 SEK
Current bid24,000 SEK
Est35,000 - 40,000 SEK
BORDSPENDYL, trä, Eduard Engelbrechten, Stockholm (verksam 1815-1845), empire, 1800-talets första hälft
Current bid2,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Current bid11,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt
Current bid5,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Current bid8,800 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
BORDSPENDYL, förgylld brons, möjligen Sevrès, Frankrike, 1800-tal
Current bid3,400 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
Current bid16,500 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Current bid12,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
Current bid5,400 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
Current bid3,200 SEK
Est4,000 SEK