1
13h 57m
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 1900-talets mitt_33194a_8dc5f9c7e2b4f00_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, 1900-talets mitt
Current bid2,200 SEK
Est3,000 SEK
15h 07m
ARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-/70-tal_33193a_8dc5f9c86d3085c_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Omega Constellation, 1960-/70-tal
Current bid500 SEK
Est800 SEK
1d 14h
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft_33415a_lg.jpeg
ARMBANDSUR, Timex, quartz, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
1d 15h
CERTINA, damarmbandsur, 18k guld, tot vikt ca 21,8 g_33201a_8dc5f9cde5bffef_lg.jpeg
CERTINA, damarmbandsur, 18k guld, tot vikt ca 21,8 g
Current bid7,200 SEK
Est8,000 SEK
1d 15h
ARMBANDSUR, 18k guld, Nicolet Watch, 1900-talets andra hälft_33198a_8dc5f9c3658576e_lg.jpeg
Current bid4,000 SEK
Est3,000 SEK
2d 14h
HERRGÅRDSUR, ek, 1800-/1900-tal_33825a_8dc65e774040c2e_lg.jpeg
HERRGÅRDSUR, ek, 1800-/1900-tal
Current bid1,000 SEK
Est1,200 SEK
3d 13h
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft _33667a_8dc6504c06c39ee_lg.jpeg
RESEUR, mässing, Estyma, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est800 SEK
4d 14h
FICKUR, 2 st, bla Tidéna, 1900-tal_33676a_lg.jpeg
FICKUR, 2 st, bla Tidéna, 1900-tal
Starting bid200 SEK
Est600 SEK
5d 13h
DAMARMBANDSUR, Revue Sport, stål, 1900-talets mitt_33715a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, Revue Sport, stål, 1900-talets mitt
Starting bid200 SEK
Est500 SEK
6d 13h
LÄNKAR, 18k guld, till armbandsur, tot vikt ca 10 g _33619a_8dc65c1c1d94f16_lg.jpeg
LÄNKAR, 18k guld, till armbandsur, tot vikt ca 10 g
Current bid4,200 SEK
Est5,000 SEK
7d 14h
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft _33838a_lg.jpeg
DAMARMBANDSUR, dam, Omega De Ville, 1900-talets andra hälft
Starting bid200 SEK
Est1,200 SEK
8d 15h
ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1974_33694a_lg.jpeg
ROLEX, Oyster Precision, armbandsur, 1974
Current bid11,500 SEK
Est25,000 SEK
11d 14h
CERTINA, armbandsur, 18k guld, 1980-tal, tot vikt ca 24 g
Current bid3,800 SEK
Est4,000 SEK
11d 15h
Current bid24,000 SEK
Est35,000 - 40,000 SEK
11d 16h
Current bid2,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
12d 13h
OMEGA, De Ville, damarmbandsur, 18k guld, total vikt ca 28 g
Current bid11,000 SEK
Est10,000 - 12,000 SEK
12d 14h
BREITLING, armbandsur, stål, kronograf, 1900-talets mitt
Current bid5,200 SEK
Est7,000 - 9,000 SEK
12d 14h
ARMBANDSUR, 18k guld, Epoch, Stockholm, tot vikt ca 27,5 g
Current bid8,800 SEK
Est8,000 - 10,000 SEK
12d 14h
Current bid3,400 SEK
Est4,000 - 5,000 SEK
12d 15h
Current bid16,500 SEK
Est14,000 - 16,000 SEK
12d 15h
ARMBANDSUR, Omega Seamaster, quartz, stål, mid-size
Current bid12,000 SEK
Est12,000 - 15,000 SEK
12d 15h
Current bid5,400 SEK
Est6,000 - 8,000 SEK
12d 15h
Current bid3,200 SEK
Est4,000 SEK