1
12d 22h
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 22h
KASSASKÅP, Diplomat 90
KASSASKÅP, Diplomat 90
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12d 22h
KRYDDSERVIS, 13 del, porslin, Hacekfors, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 22h
VÄGGLAMPETTER, 1 par, bemålat gips, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 23h
KAFFEKOPPAR MED FAT, 11 st, porslin, "Blå Blom", Gustavsberg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 23h
MINIATYRVASER, 11 st, trä, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 23h
SKÅL PÅ FOT, kolmårdsmarmor, signerad och daterad WG 1974
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 23h
TELEFONVÄXEL, modell 1937, nr 406, Albiswerk, Zürich A.G, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 23h
WILHELM KÅGE, kryddhylla, trä och porslin, "Blå Pyro", Gustavsberg, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 000 SEK
12d 23h
ÄGGKOPPAR, 4 st, marmor, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 23h
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 23h
FONTÄNBORD, sannolikt 1960-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12d 23h
SPARBÖSSA, keramik, äpple, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering300 SEK
12d 23h
EMALJSKYLT, "Svecia", 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 23h
PIEDESTAL, bambu och rotting, 1940-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 23h
LJUSSTAKAR, 1 par, gjutjärn, Stafsjö Bruk, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
13d 0h
VINGLAS, 6 st, glas, sannolikt sent 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 0h
BORDSUR, bemålat gips, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
13d 0h
KUDDAR, 2 st, siden, 1800-tal
KUDDAR, 2 st, siden, 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan