1
7d 14h
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
7d 14h
LARS HELLSTEN, skål/vas, glas, Orrefors, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 14h
GUNNAR CYRÉN, praktskål, kristall, "Sofiero", Orrefors
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 13h
OLLE ALBERIUS, ljuslykta, glas & mässing, Orrefors, 1900-tal, signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 13h
STAPELSTOLAR, 6 st, Wilkhahn, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 13h
GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 13h
PETER J LASSEN, skåpsmoduler, Montana, sannolikt 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 13h
BY LASSEN, golvhylla, samtida
BY LASSEN, golvhylla, samtida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 13h
TAPIO WIRKKALA, vas, glas, Iittala, osignerad
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 13h
GUNNAR NYLUND, vas / kanna, stengods, Rörstrand, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 14h
ALBERTO MEDA, konferensstol, "Physix", Vitra, nutida
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 14h
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
8d 14h
LENA LINDERHOLM, skål, keramik, signerad
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 800 SEK
8d 14h
WILHELM KÅGE, skål, stengods, "Argenta", Gustavsberg
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 14h
GUNNAR CYRÉN, skål, glas, Orrefors, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 14h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 14h
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
9d 14h
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, "California", porslin, Rörstrand
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 14h
ELIS BERGH, vas, glas, Kosta, 1945, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
9d 14h
BARPALLAR, 1 par, "Citizen Ghost", Minus tio, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 14h
JAMIE HAYON, "Palett", soffbord, &Tradition, nutida
Aktuellt bud1 100 SEK
Värdering6 000 SEK