1
6d 14h
HANS-AGNE JAKOBSSON, fönsterlampor, 1 par, mässing, Markaryd, 1900-talets mitt_33729a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 14h
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _33763a_lg.jpeg
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
6d 14h
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft_33820a_lg.jpeg
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering7 000 SEK
6d 14h
JACKIE LYND, ytterfoder, stengods, Rörstrand, 1900-talets andra hälft_33720a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 14h
SOFIE REFER, taklampor, 1 par, "Bulo SR-1", &Tradition_33733a_lg.jpeg
SOFIE REFER, taklampor, 1 par, "Bulo SR-1", &Tradition
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 14h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33695a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 14h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33707a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 15h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_33774a_lg.jpeg
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33867a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33859a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 15h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33846a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 15h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33743a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 15h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33702a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 15h
SKÅL, glas, Orrefors, troligen Olle Alberius, signerad och etikettmärkt_33815a_8dc65e7c9d703a1_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
6d 15h
ERIK HÖGLUND, golvkandelaber, smide, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft_33699a_lg.jpeg
ERIK HÖGLUND, golvkandelaber, smide, Kosta Boda, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 15h
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini_33771a_lg.jpeg
MARC SADLER, fönsterlampa, "Twiggy Small", Foscarini
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
7d 14h
LYCKOTROLL, plast, Thomas Dam, Danmark, sannolikt 1970-tal_33300a_8dc65038d38ef33_lg.jpeg
LYCKOTROLL, plast, Thomas Dam, Danmark, sannolikt 1970-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 14h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33339a_8dc65c0a5f44360_lg.jpeg
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 14h
LISA LARSON, figur, stengods, björn, ur serien "Lill-Skansen", Gustavsberg_33689a_lg.jpeg
LISA LARSON, figur, stengods, björn, ur serien "Lill-Skansen", Gustavsberg
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
7d 14h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_33873a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 14h
ANTONIO CITTERIO, sittpuff, "Tight", Maxalto B&B Italia, 2000-tal_33718a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 15h
SKÅLAR, glas, 3 st, bla Gunnar Cyrén, Orrefors, signerad och numrerad Orrefors GC 4759-13_33363a_8dc65313b97c165_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
7d 15h
HERTHA BENGTSSON, kaffekanna, porslin, "Rosmarin", Rörstrand, 1900-talets andra hälft _33299a_8dc6503fd9b9f75_lg.jpeg
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
7d 15h
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida_33650a_8dc65c0f569f01e_lg.jpeg
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 15h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_33767a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 15h
SKRIVBORDSLAMPA, "Radial", Luctra, Tyskland, samtida_33746a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 14h
STIG LINDBERG, skål, keramik, Gustavsbergs studio, 1900-talets andra hälft, signerad med Gustavsbergs studiohand_33640a_8dc65049b352118_lg.jpeg
STIG LINDBERG, skål, keramik, Gustavsbergs studio, 1900-talets andra hälft, signerad med Gustavsbergs studiohand
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
8d 14h
SKÅLAR, 3 st, glas, Orrefors, bla Simon Gate_33817a_8dc65e7dde41dec_lg.jpeg
SKÅLAR, 3 st, glas, Orrefors, bla Simon Gate
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 14h
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida_33876a_lg.jpeg
NILS STRINNING, skåp med skjutdörrar, String, samtida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 14h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33652a_8dc65c1914ef73e_lg.jpeg
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 14h
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal_33660a_8dc6531e8f611df_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Materia, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
8d 14h
ANNE NILSSON, skål, glas, "Zenith", Orrefors_33816a_8dc65e7bf56d490_lg.jpeg
ANNE NILSSON, skål, glas, "Zenith", Orrefors
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
8d 14h
CARL FAGERLUND, 1 par bordslampor, glas, Orrefors, 1900-talets andra hälft _33730a_lg.jpeg
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 500 SEK
8d 14h
ALAIN LE FOLL, vas, porslin, Rosenthal Studio Line, 1900-talets andra hälft_33826a_8dc65e78fa59c63_lg.jpeg
ALAIN LE FOLL, vas, porslin, Rosenthal Studio Line, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida_33653a_8dc65c0e9bf6caf_lg.jpeg
BARPALLAR, 1 par, Martela, samtida
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_33651a_8dc6531dfe8dfbe_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering2 000 SEK
8d 15h
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal_33811a_8dc65c22ebf075a_lg.jpeg
JOSEF FRANK, väska, mönster "Under ekvatorn", Firma Svenskt Tenn, sannolikt sent 1900-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
8d 15h
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_33839a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 15h
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal_33672a_8dc65334644ca31_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 4 st, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
8d 15h
VICO MAGISTRETTI, stol, "VICOSOLO", Fritz Hansen, 2000-tal_33338a_8dc65c0b22682e5_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 14h
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal_33693a_lg.jpeg
JAKOB THAU & SAMI KALLIO, 4 st stolar, "Yksi", Fredricia Furniture, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
9d 14h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33736a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 14h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33690a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 14h
KLÄDHÄNGARE, "Afteroom coat hanger", Menu, samtida_33779a_lg.jpeg
KLÄDHÄNGARE, "Afteroom coat hanger", Menu, samtida
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 14h
JAMIE HAYON, taklampa "Formakami, JH 3", &Tradition_33863a_lg.jpeg
JAMIE HAYON, taklampa "Formakami, JH 3", &Tradition
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
9d 15h
RISTOMATTI RATIA, duk, bomull, "Aritmetiikka 3", Marimekko, sannolikt 1980-/90-tal_33582a_8dc6531a6c86bb8_lg.jpeg
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 15h
JAMIE HAYON, taklampa "Formakami, JH 5", &Tradition_33872a_lg.jpeg
JAMIE HAYON, taklampa "Formakami, JH 5", &Tradition
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
9d 15h
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _33768a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK