1
8d 10h
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
9d 9h
BØRGE MOGENSEN, bokhylla, "Öresund", teak, Bra Bohag, Karl Andersson, 1950-/60-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 9h
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering3 000 SEK
9d 9h
CARL MALMSTEN, 4 st stolar, "Lilla Åland", Stolab, år 1987
Aktuellt bud500 SEK
Värdering4 000 SEK
9d 9h
ASSIETTER, 12 st, keramik, Upsala Ekeby
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 9h
EINAR BÄCKSTRÖM, taklampa, Malmö, 1960-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 10h
TAKLAMPA, Fagerhults, 1970-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
9d 10h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 9h
GUNNAR NYLUND, skål, stengods, Rörstrand, signerad
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 9h
GUNNAR NYLUND, vas / kanna, stengods, Rörstrand, signerad
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
10d 10h
GOLVLAMPA, teak och mässing, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 10h
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 800 SEK
11d 9h
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 9h
KANDELABER, smide och glas, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 9h
HATTHYLLA, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 10h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 10h
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, "California", porslin, Rörstrand
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK
11d 10h
ELIS BERGH, vas, glas, Kosta, 1945, signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 10h
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK