- MöblerRensa filter

ALVAR AALTO, 1 par barnstolar, modell N65, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK

CHARLES & RAY EAMES, skrivbordsstol, "EA-108", Vitra
Aktuellt bud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK

ALBERTO MEDA, konferensstol, "Physix", Vitra, nutida
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK

SIDOBORD, furu, allmoge, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK

TRÄDGÅRDSPALL, Byarum, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK

SIDOBORD, "Stick", Peter Boy Design
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

CAFEBORD, Johanson Design, nutida
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK

Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK

KLAFFBORD, ek, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK

LAPTOPBORD, "Relate", Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK

SÄNGBORD, jugend, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK

ARNE JACOBSEN, 4 st stolar, "Sjuan", Fritz Hansen, år 2007
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 5 del, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK

RONAN & ERWAN BOUROULLEC, stol, "softshell chair", Vitra, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK

HEE WEELING, 5 st, stolar, "About a chair", HAY, Danmark, nutida
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK