1
3d 6h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_34409a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
3d 6h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_34406a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
4d 5h
SLAGBORD, målad furu, tidigt 1900-tal_34685a_8dc766beef57a1b_lg.jpeg
SLAGBORD, målad furu, tidigt 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 5h
PASCAL MOURGUE, soffa/dagbädd samt fotpall, "Smala" Ligne Roset, 1900-/2000-tal_34821d_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
4d 5h
STOLAR, 10 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-tals serie_34411a_lg.jpeg
STOLAR, 10 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-tals serie
Aktuellt bud200 SEK
Värdering10 000 - 12 000 SEK
4d 6h
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets slut_34711a_lg.jpeg
SOFFBORD, chippendalestil, 1900-talets slut
Aktuellt bud300 SEK
Värdering600 SEK
4d 6h
HÄNGSKÅP, 1700-talets andra hälft, med senare underrede_34562a_8dc74057df0792c_lg.jpeg
HÄNGSKÅP, 1700-talets andra hälft, med senare underrede
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 6h
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft _34741a_lg.jpeg
SYBORD, Karl Johansstil, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 6h
STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida _34761a_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 6h
FÅTÖLJ, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft_34705a_8dc76430fd18d90_lg.jpeg
FÅTÖLJ, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
4d 6h
GOLVSKULPTUR, marmor, 1800-/1900-tal, osignerad_34549a_8dc7658700d8048_lg.jpeg
GOLVSKULPTUR, marmor, 1800-/1900-tal, osignerad
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering6 000 SEK
4d 6h
FÅTÖLJER, 1 par, gjutjärn, ormbunke, 1900-talets början_34692a_8dc799e49c6d56b_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, gjutjärn, ormbunke, 1900-talets början
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 6h
FÅTÖLJER, 1 par, gjutjärn, ormbunke, 1900-talets början_34691a_8dc799e8f5c4903_lg.jpeg
Aktuellt bud2 000 SEK
Värdering4 000 SEK
4d 6h
SOFFBORD, 2000-tal_34736a_lg.jpeg
SOFFBORD, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 6h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_34780a_lg.jpeg
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 5h
MONICA FÖRSTER, dörrstopp, Zanat, nutida_34539a_8dc740c3ab96d77_lg.jpeg
MONICA FÖRSTER, dörrstopp, Zanat, nutida
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 5h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_34783a_lg.jpeg
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
5d 5h
BARPALL, Blå Station, 2000-tal_34764a_lg.jpeg
BARPALL, Blå Station, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
5d 6h
KARMSTOLAR, 1 par, sannolikt 1800-talets första hälft _34566a_8dc7402111fbe01_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, sannolikt 1800-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
5d 6h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_34405a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
5d 6h
ATTILA SUTA (född 1976), förvaringsmöbel, gustaviansk stil, 2000-tal_34842a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
5d 6h
STOL, bambu och rotting, 1900-talets andra hälft_34706a_8dc7642f643ab7f_lg.jpeg
STOL, bambu och rotting, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering400 SEK
5d 6h
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal_34769a_lg.jpeg
SNURRSTOL, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 7h
ISKOS BERLIN, karmstol/fåtölj, "Fiber Armchair", för Muuto, nutida_34794a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
6d 5h
BADKARSSOFFA, gustaviansk, tidigt 1800-tal_34548a_8dc766c668985ef_lg.jpeg
BADKARSSOFFA, gustaviansk, tidigt 1800-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 6h
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, möjligen DUX_34709a_8dc764302df465a_lg.jpeg
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, möjligen DUX
Aktuellt bud400 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 6h
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965_34733a_lg.jpeg
KERSTIN HÖRLIN-HOLMQVIST, matsalsmöbel, 13 delar, NK, 1965
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
6d 6h
KARMSTOL, sannolikt 1800-talets första hälft _34567a_8dc7402cbf423a1_lg.jpeg
KARMSTOL, sannolikt 1800-talets första hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering600 SEK
6d 6h
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida_34808a_lg.jpeg
HEE WELLING, barstolar, 3 st, "About a Stool", HAY, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
6d 6h
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft_34833a_lg.jpeg
SPELBORD, rokoko, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud250 SEK
Värdering4 000 SEK
6d 6h
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_34755a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 6h
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _34729a_lg.jpeg
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
6d 6h
SOFFBORD, swedish modern, 1940-tal_34832a_lg.jpeg
SOFFBORD, swedish modern, 1940-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering2 000 SEK
6d 7h
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft _34551a_8dc740529bef629_lg.jpeg
PIEDESTAL, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud300 SEK
Värdering1 500 SEK
7d 5h
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal_34746a_lg.jpeg
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 5h
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Sjuan", för Fritz Hansen_34823a_lg.jpeg
ARNE JACOBSEN, stolar, 4 st, "Sjuan", för Fritz Hansen
Aktuellt bud200 SEK
Värdering6 000 SEK
7d 5h
STOLAR, 1 par, empirestil, 1800-talets andra hälft _34565a_8dc7402292aa10c_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, empirestil, 1800-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 5h
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal_34788a_lg.jpeg
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 5h
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal_34728a_lg.jpeg
BARSTOLAR, 1 par, Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 6h
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal_34759a_lg.jpeg
STOLAR, ett par, rokokostil, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
7d 6h
KLÄDHÄNGARE, "Crown Hanger",  vitlackerad metall, Louise Hedeström för Maze, nutida _34544a_8dc766e49f9a8e8_lg.jpeg
KLÄDHÄNGARE, "Crown Hanger", vitlackerad metall, Louise Hedeström för Maze, nutida
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 6h
MONICA FÖRSTER, dörrstopp, Zanat, nutida_34538a_8dc740c4c236b43_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
7d 6h
STOL, mahogny, 1800-talets andra hälft _34561a_8dc7404ea0c8d92_lg.jpeg
STOL, mahogny, 1800-talets andra hälft
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
7d 6h
CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", 1900-talets andra hälft_34710a_8dc766bb152481f_lg.jpeg
CARL MALMSTEN, soffbord, "Ovalen", 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
7d 6h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_34414a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
7d 6h
SATSBORD, 3 del, 1900-talets mitt_34550a_8dc766bd95a88d2_lg.jpeg
SATSBORD, 3 del, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
7d 6h
SHANE SCHNECK, klädhängare, "Coat Rack", HAY_34726a_lg.jpeg
SHANE SCHNECK, klädhängare, "Coat Rack", HAY
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
7d 6h
 FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie_34410a_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 200 SEK