1
3d 20h
ÅKE AXELSSON, karmstol, "Akustik" Gärsnäs, 2016_33389a_lg.jpeg
ÅKE AXELSSON, karmstol, "Akustik" Gärsnäs, 2016
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 21h
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal_33395a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Arper, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
3d 21h
BARSTOL, svartlackerat trä, 2000-tal_33477a_lg.jpeg
BARSTOL, svartlackerat trä, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 21h
HELGE SIBAST, stol, "No 8", Sibast Furniture, 1900-talets mitt_33379a_lg.jpeg
Aktuellt bud550 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 21h
FÅTÖLJ, "Crown Easy Chair", Chris Martin och Magnus Elebäck, Massproduction, 2000-tal_33414a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
3d 21h
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal_33412a_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
3d 21h
SKÅP, allmoge, 1800-/1900-tal_33281a_8dc5ec80d5b4086_lg.jpeg
SKÅP, allmoge, 1800-/1900-tal
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
3d 21h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal_33421a_lg.jpeg
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
3d 22h
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal_33482a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 20h
BÄNK, teak, 1950-/60-tal_33279a_8dc5ef1c9cec051_lg.jpeg
BÄNK, teak, 1950-/60-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 20h
BORD, 1900-talets första hälft_32930a_8dc5ec86cc39ee9_lg.jpeg
BORD, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 20h
FLADDERMUSFÅTÖLJER, 1 par, svartlackerad metall, 2000-tal_33111a_8dc5ebd5c7199f0_lg.jpeg
FLADDERMUSFÅTÖLJER, 1 par, svartlackerad metall, 2000-tal
Aktuellt bud1 200 SEK
Värdering2 000 SEK
4d 20h
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal_33237a_8dc5ebd95ba6d21_lg.jpeg
STOL, Martela, "Sola", 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
4d 21h
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal_33470a_lg.jpeg
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
4d 21h
SOFFBORD, 1900-/2000-tal_33429a_lg.jpeg
SOFFBORD, 1900-/2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 21h
KARMSTOLAR, 7 st, Offecct, 2000-tal_33231a_8dc5ebf270a339b_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 7 st, Offecct, 2000-tal
Aktuellt bud250 SEK
Värdering500 SEK
4d 21h
TRÄDGÅRDSBORD, Nardi, Italien, 2000-tal_33444a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
4d 21h
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft_33474a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Mina", 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 21h
SKÅP, fanerat med ek, 1900-talets mitt_33460a_lg.jpeg
SKÅP, fanerat med ek, 1900-talets mitt
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
4d 21h
BYRÅ, mahogny och valnöt, 1880-/90-tal_33143a_8dc5ebd361e5ccb_lg.jpeg
BYRÅ, mahogny och valnöt, 1880-/90-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering800 SEK
4d 21h
TRÄDGÅRDSSOFFA, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft _33493a_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSSOFFA, Melins Anderstorp, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud2 200 SEK
Värdering2 500 SEK
4d 21h
SOFFBORD, 1930-/40-tal_33280a_8dc5ef165faf6f8_lg.jpeg
SOFFBORD, 1930-/40-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
4d 22h
CHARLES & RAY EAMES, 6 st stolar, "Eames plastic chair", för Vitra, 2013_33475a_lg.jpeg
CHARLES & RAY EAMES, 6 st stolar, "Eames plastic chair", för Vitra, 2013
Aktuellt bud1 600 SEK
Värdering3 000 SEK
4d 22h
KISTA, konstläder, Mio, 2000-tal_33228a_8dc5ebd8a1026db_lg.jpeg
KISTA, konstläder, Mio, 2000-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
5d 20h
BORDSLAMPA, keramik, 1900-tal, otydligt signerad_32931a_8dc6046d85e96a3_lg.jpeg
BORDSLAMPA, keramik, 1900-tal, otydligt signerad
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 20h
ANTTI KOTILAINEN, barstolar, 1 par, "Sola", Martela, 2000-tal_33453a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 20h
FÅTÖLJER, 1 par, Skandiform, 2000-tal_33451a_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, Skandiform, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
5d 20h
STEGE, trä, 1900-talets första hälft _33124a_8dc5ebd29acf346_lg.jpeg
STEGE, trä, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud350 SEK
Värdering400 SEK
5d 21h
ETAGEBORD, tidigt 1900-tal_33145a_8dc5ebd1eede7ac_lg.jpeg
ETAGEBORD, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud100 SEK
Värdering300 SEK
5d 21h
ANTTI KOTILAINEN, 1 par stolar, "Sola", Martela, 2000-tal_33384a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 21h
KASPER SALTO, 1 par sidobord, för Fritz Hansen, Danmark_33472a_lg.jpeg
KASPER SALTO, 1 par sidobord, för Fritz Hansen, Danmark
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering2 000 SEK
5d 21h
KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal_33455a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
5d 21h
HÖRNSKÅP, ek, 1700-talets andra hälft _33139a_8dc5ec7fc4046b9_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, ek, 1700-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 21h
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets första hälft _33125a_8dc5ef18a0e2eb2_lg.jpeg
TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, 1900-talets första hälft
Aktuellt bud850 SEK
Värdering800 SEK
5d 22h
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets början_33068a_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets början
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
5d 22h
SIMON LEGALD, fåtölj, "Era Lounge Chair hög", Normann Copenhagen, samtida_33420a_lg.jpeg
SIMON LEGALD, fåtölj, "Era Lounge Chair hög", Normann Copenhagen, samtida
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
5d 22h
ETAGEBORD, tidigt 1900-tal_33144a_8dc5ebd158ee214_lg.jpeg
ETAGEBORD, tidigt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
5d 22h
KARMSTOLAR, 6 st, Offecct, 2000-tal_33233a_8dc5ebf32528653_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 6 st, Offecct, 2000-tal
Aktuellt bud300 SEK
Värdering500 SEK
5d 22h
SPEGEL, swedish grace, 1930-tal_33479a_lg.jpeg
SPEGEL, swedish grace, 1930-tal
Aktuellt bud350 SEK
Värdering1 500 SEK
6d 20h
KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt_33608b_8dc65c09417998c_lg.jpeg
KARMSTOLAR, 4 st, windsormodell, 1900-talets mitt
Aktuellt bud250 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 20h
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft_33802a_8dc65089c0ee1b6_lg.jpeg
VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft
Aktuellt bud200 SEK
Värdering3 000 SEK
6d 21h
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto  _33763a_lg.jpeg
LARS TORNØE, väggkrokar, 5 st, "The Dots large", Muuto
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
6d 21h
ARTUR LINDQVIST, 6 st trädgårdsstolar, "A2", Grythyttan, 1900-talets andra hälft_33820a_lg.jpeg
Aktuellt bud4 400 SEK
Värdering7 000 SEK
6d 21h
SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal _33883a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK
6d 21h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33695a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 21h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33707a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
6d 21h
MONTERSKÅP, 2000-tal_33656a_8dc65d489ea10bc_lg.jpeg
MONTERSKÅP, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
6d 21h
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal_33867a_lg.jpeg
JORGE PENSI, stolar, 8 st, "Bikini chair", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK