1
11d 12h
MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_36529a_lg.jpeg
MÅNBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 600 SEK
11d 12h
PASCAL MOURGUE, soffa/dagbädd samt fotpall, "Smala" Ligne Roset, 1900-/2000-tal_36632a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
11d 12h
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, bronserad metall, enligt uppgift Grekland, 1900-talets andra hälft _36680a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 11h
SOFFBORD, glas, 1950-/60-tal_36631a_lg.jpeg
SOFFBORD, glas, 1950-/60-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 11h
BYRÅ, swedish modern, 1930-/40-tal_36617a_lg.jpeg
BYRÅ, swedish modern, 1930-/40-tal
Startbud200 SEK
Värdering4 000 SEK
12d 11h
 STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33086a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12d 11h
CAMPINGSET, 5 del, 1960-/70-tal_36659a_lg.jpeg
CAMPINGSET, 5 del, 1960-/70-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 11h
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal_36691a_lg.jpeg
HÅG, kontorsstol, "H05", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
12d 11h
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, nutida_36615a_lg.jpeg
MARTEN VAN SEVEREN, kontorstol, för Vitra, nutida
Aktuellt bud250 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 12h
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal_36438a_8dc903eb7ff577f_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
13d 11h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_36689a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
13d 11h
ELINA ALA-MONONEN, "Altto", fåtölj samt ottoman, Adea, 2000-tal_33097a_lg.jpeg
ELINA ALA-MONONEN, "Altto", fåtölj samt ottoman, Adea, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
13d 11h
SOFFA SAMT KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal _36602a_lg.jpeg
Aktuellt bud200 SEK
Värdering7 000 SEK
13d 11h
KARMSTOL, Bombastik 2013_36690a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
13d 11h
KARMSTOL, Bombastik 2013_36686a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
13d 11h
HÖRNSKÅP, allmoge, sannolikt Jämtland, 1700-talets andra hälft _36630a_lg.jpeg
HÖRNSKÅP, allmoge, sannolikt Jämtland, 1700-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
13d 11h
NANNA DITZEL, karmstolar, 6 st "Trinidad",  modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal_36430a_8dc905e26d1cc10_lg.jpeg
NANNA DITZEL, karmstolar, 6 st "Trinidad", modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
13d 11h
NANNA DITZEL, karmstolar, 6 st "Trinidad",  modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal_36431a_8dc905e357ce12d_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
13d 11h
NANNA DITZEL, stol, "Trinidad",  modell 3298, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal_36429a_8dc905e41ab658d_lg.jpeg
NANNA DITZEL, stol, "Trinidad", modell 3298, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
13d 12h
BØRGE MOGENSEN, soffa, "Spoke-Back Sofa", Fritz Hansen, 1989_36435a_8dc8ed614ac4698_lg.jpeg
BØRGE MOGENSEN, soffa, "Spoke-Back Sofa", Fritz Hansen, 1989
Aktuellt bud200 SEK
Värdering10 000 SEK
13d 12h
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal_36619a_lg.jpeg
SÄNGBORD, 1 par, 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
13d 12h
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus_36421a_8dc905de90add78_lg.jpeg
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 12h
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus, 2008_36419a_8dc905dcb950410_lg.jpeg
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus, 2008
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
13d 12h
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel_36652a_lg.jpeg
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
14d 11h
SALONGSBORD, Louis XIV-stil, 1900-talets första hälft _36644a_lg.jpeg
SALONGSBORD, Louis XIV-stil, 1900-talets första hälft
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
14d 11h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft _36681a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
14d 11h
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_35236a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
14d 12h
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal_36440a_8dc905da5372763_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
14d 12h
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal_36441a_8dc905dadaafb78_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
14d 12h
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus, 2012_36416a_8dc905e0ce5b9a9_lg.jpeg
PETER BRANDT, pall, "Bimbo", Blå Station, Åhus, 2012
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
14d 12h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_33089a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
14d 12h
SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor_33080a_lg.jpeg
SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor
Startbud200 SEK
Värdering3 000 SEK
14d 12h
FÅTÖLJ, Brunstad, 2000-tal_36374a_8dc906e089bb040_lg.jpeg
FÅTÖLJ, Brunstad, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
14d 12h
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal_36439a_8dc903ec0a39d8e_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
14d 12h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_36678a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
14d 12h
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal_36548a_lg.jpeg
CALO COLOMBO, 5 st stolar, "My Chair", Guzzini, Italien, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
14d 12h
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-/50-tal_36370a_8dc905e704bcdcd_lg.jpeg
FÅTÖLJER, 1 par, 1940-/50-tal
Aktuellt bud400 SEK
Värdering800 SEK
14d 12h
NANNA DITZEL, stolar, 6 st, "Trinidad",  modell 3298, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal_36427a_8dc905e4ff0615d_lg.jpeg
NANNA DITZEL, stolar, 6 st, "Trinidad", modell 3298, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal
Aktuellt bud1 000 SEK
Värdering5 000 SEK
14d 12h
SITTPUFF, Götessons, samtida_36601a_lg.jpeg
SITTPUFF, Götessons, samtida
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT