1
10d 8h
STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, sannolikt 1900-tal_37431a_8dca0c3dcd4fd81_lg.jpeg
STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 9h
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22_37603a_lg.jpeg
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
10d 9h
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1980_37594a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1980
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
10d 9h
AVLASTNINGSBORD, målat, 1900-tal_37430a_8dca0c5d19f7892_lg.jpeg
AVLASTNINGSBORD, målat, 1900-tal
Aktuellt bud750 SEK
Värdering600 SEK
11d 7h
SIDOBORD, mahogny, 1800-talets slut_37703a_8dca0c3949f9f30_lg.jpeg
SIDOBORD, mahogny, 1800-talets slut
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
11d 7h
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal_37490a_lg.jpeg
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 7h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft _37657a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
11d 7h
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal_37512a_lg.jpeg
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 7h
STOLAR, 6 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-talsserie_37558a_lg.jpeg
STOLAR, 6 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK
11d 7h
JONAS BOHLIN, tidskriftshylla, "Zink", Källemo_37475a_lg.jpeg
JONAS BOHLIN, tidskriftshylla, "Zink", Källemo
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 8h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37495a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 8h
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal_37567a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
11d 8h
 RONAN OCH ERWAN BOUROULLEC, vägghylla, Vitra, medium_24342a_lg.jpeg
RONAN OCH ERWAN BOUROULLEC, vägghylla, Vitra, medium
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 8h
NANNA DITZEL, 6 st karmstolar, "Trinidad", modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal_37580a_lg.jpeg
NANNA DITZEL, 6 st karmstolar, "Trinidad", modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering5 000 SEK
11d 8h
LOUNGEFÅTÖLJER, 1 par, kromad metall, 2000-tal_37504a_lg.jpeg
LOUNGEFÅTÖLJER, 1 par, kromad metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
11d 8h
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt_37697a_8dca0c33248989d_lg.jpeg
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering1 500 SEK
11d 9h
SIDOBORD / SOFFBORD, "Bella", HAY, samtida_37436a_8dca0c5f3277bb1_lg.jpeg
SIDOBORD / SOFFBORD, "Bella", HAY, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
11d 9h
STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018_37670a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
12d 7h
 FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie_37515a_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
12d 8h
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal_37585a_lg.jpeg
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 8h
PASCAL MOURGUE, soffa/dagbädd samt fotpall, "Smala" Ligne Roset, 1900-/2000-tal_37687a_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
12d 8h
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel_37607a_lg.jpeg
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
12d 8h
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal_37505a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 8h
CAFÉSTOLAR, 3 st, "Bryggeristolen", Grythyttan, 1900-talets mitt_37700a_8dca0c648a4a1fe_lg.jpeg
CAFÉSTOLAR, 3 st, "Bryggeristolen", Grythyttan, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
12d 8h
RAY & CHARLES EAMES, 1 par stolar 'EA 105', Vitra, 2000-tal_37623a_lg.jpeg
RAY & CHARLES EAMES, 1 par stolar 'EA 105', Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
12d 8h
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie_37514a_lg.jpeg
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
12d 8h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_37644a_lg.jpeg
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
12d 9h
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie_37674a_lg.jpeg
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
12d 9h
KARMSTOL, Bombastik 2013_37666a_lg.jpeg
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 9h
SNURRFÅTÖLJ, 2000-tal_37692a_lg.jpeg
SNURRFÅTÖLJ, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 9h
CAMPINGSET, 5 del, 1960-/70-tal_37637a_lg.jpeg
CAMPINGSET, 5 del, 1960-/70-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
12d 9h
SOFFA, rotting, Artwood, 2000-tal_37552a_lg.jpeg
SOFFA, rotting, Artwood, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
12d 9h
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1993_37590a_lg.jpeg
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1993
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 SEK