- MöblerRensa filter
STOLAR, 1 par, sengustaviansk stil, sannolikt 1900-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering800 SEK
BARPALL, "Atelier", TAF Studio, Artek, 2021/22
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1980
Aktuellt bud600 SEK
Värdering1 500 SEK
AVLASTNINGSBORD, målat, 1900-tal
Aktuellt bud750 SEK
Värdering600 SEK
SIDOBORD, mahogny, 1800-talets slut
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
SKRIVSTOL, Lammhults, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering2 500 SEK
SIDOBORD, 1 par, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
STOLAR, 6 st, "Hallunda", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering7 000 SEK
JONAS BOHLIN, tidskriftshylla, "Zink", Källemo
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
RONAN OCH ERWAN BOUROULLEC, vägghylla, Vitra, medium
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
NANNA DITZEL, 6 st karmstolar, "Trinidad", modell 3297, Fredericia Furniture, Danmark, 2000-tal
Aktuellt bud2 400 SEK
Värdering5 000 SEK
LOUNGEFÅTÖLJER, 1 par, kromad metall, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
ARKIVSKÅP, ek, 1900-talets mitt
Aktuellt bud3 200 SEK
Värdering1 500 SEK
SIDOBORD / SOFFBORD, "Bella", HAY, samtida
Aktuellt bud300 SEK
Värdering800 SEK
Startbud200 SEK
Värdering600 SEK
FÄLLBORD, "Krogsta", ur Ikeas 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
YNGVE EKSTRÖM, snurrfåtölj, ''Rondino'', Swedese, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 500 SEK
Startbud200 SEK
Värdering6 000 - 8 000 SEK
BORD, 1900-talets början, med skiva av kakel
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
SNURRFÅTÖLJ, HÅG, "Sideways", 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
CAFÉSTOLAR, 3 st, "Bryggeristolen", Grythyttan, 1900-talets mitt
Aktuellt bud200 SEK
Värdering1 500 SEK
RAY & CHARLES EAMES, 1 par stolar 'EA 105', Vitra, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering5 000 SEK
FÄLLBORD, "Krogsta", ur IKEA:s 1700-talsserie
Startbud200 SEK
Värdering1 200 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJ med FOTPALL, "Medevi Brunn", ur Ikeas 1700-talsserie
Aktuellt bud1 500 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
Aktuellt bud1 400 SEK
Värdering5 000 - 6 000 SEK
KARMSTOL, Bombastik 2013
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
SNURRFÅTÖLJ, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
CAMPINGSET, 5 del, 1960-/70-tal
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
SOFFA, rotting, Artwood, 2000-tal
Startbud200 SEK
Värdering2 000 SEK
BRUNO MATHSSON OCH PIET HEIN, matbord, "Superellips", Fritz Hansen, Danmark, 1993
Aktuellt bud4 000 SEK
Värdering6 000 SEK