- GrafikRensa filter

ANDERS WALLIN (född 1953), färglitografi, signerad, daterad 1986 samt numrerad H.C. XIV/XX
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK

GÖRAN HAHNE (född 1943), färglitografi, signerad, EA
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK

BIRGER STRÅÅT (1914-2008), färglitografi, signerad och daterad -88
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK

SVEN-ERIK HELLQVIST (1916–1997), etsning, signerad och daterad -80
Startbud200 SEK
Värdering300 SEK