1
9d 3h
SKÅL PÅ FOT, keramik, SIA, 2000-tal_32895a_8dc5ac1218d0d0e_lg.jpeg
SKÅL PÅ FOT, keramik, SIA, 2000-tal
Startbud100 SEK
Värdering200 SEK
9d 3h
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal_32744a_8dc5a010b700d32_lg.jpeg
KINESISK KERAMIK, 8 del, porslin, mestadels 1800-/1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 4h
SMÖRASK, porslin, Rörstrand, 1900-talets mitt_33009a_lg.jpeg
SMÖRASK, porslin, Rörstrand, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
9d 4h
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal_32742a_8dc5a0088c863ae_lg.jpeg
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal
Aktuellt bud500 SEK
Värdering1 000 SEK
9d 4h
VASER, 2 st, keramik, Uppsala Ekeby samt Etelhem, 1900-talets andra hälft_32915a_8dc5a2a9466c259_lg.jpeg
VASER, 2 st, keramik, Uppsala Ekeby samt Etelhem, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering500 SEK
10d 4h
BRINGARE, porslin, sannolikt Italien, 1900-talets slut_32781a_8dc5a01ae6bc87c_lg.jpeg
BRINGARE, porslin, sannolikt Italien, 1900-talets slut
Aktuellt bud150 SEK
Värdering300 SEK
10d 4h
GUNNAR NYLUND, ytterfoder, stengods, Rörstrand_32727a_8dc5ac087bd13af_lg.jpeg
GUNNAR NYLUND, ytterfoder, stengods, Rörstrand
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 4h
YTTERFODER, 3 st, porslin, 2000-tal_32891a_8dc5aedbfa140d2_lg.jpeg
YTTERFODER, 3 st, porslin, 2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 4h
SMÖRASK, porslin, "Verdura", Rörstrand, 1900-talets mitt_32726a_8dc5a01a3cad19c_lg.jpeg
SMÖRASK, porslin, "Verdura", Rörstrand, 1900-talets mitt
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
10d 4h
KRUS, stengods, Gustafsberg, 1900-talets början_32892a_8dc5aee2f3169aa_lg.jpeg
KRUS, stengods, Gustafsberg, 1900-talets början
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 5h
SPELDOSOR, 2 st, porslin, bla. Goebel, 1900-talets andra hälft_32881a_8dc5ace29d5b94d_lg.jpeg
SPELDOSOR, 2 st, porslin, bla. Goebel, 1900-talets andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
10d 5h
WILHELM KÅGE, vas, stengods, Argenta, Gustavsberg, 1900-tal_32725a_8dc5a00cb885b3e_lg.jpeg
WILHELM KÅGE, vas, stengods, Argenta, Gustavsberg, 1900-tal
Aktuellt bud800 SEK
Värdering1 200 SEK
11d 4h
SIGRID RICHTER, serveringsfat, porslin, "Eden", Rörstrand, 1900-talets andra hälft _32661a_8dc5a00f61d0a47_lg.jpeg
SIGRID RICHTER, serveringsfat, porslin, "Eden", Rörstrand, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 4h
VAS, porslin, Kina, 1900-tal_32649a_lg.jpeg
VAS, porslin, Kina, 1900-tal
Startbud200 SEK
Värdering800 SEK
11d 4h
FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, 1900-tal_32552a_8dc5ad12f6b1606_lg.jpeg
FIGURINER, 3 st, porslin, Goebel, 1900-tal
Aktuellt bud150 SEK
Värdering800 SEK
11d 4h
BLOMSTERAMPEL, porslin, "Suvi", Arabia, 1900-talets andra hälft_32740a_8dc59fefecce27c_lg.jpeg
BLOMSTERAMPEL, porslin, "Suvi", Arabia, 1900-talets andra hälft
Startbud100 SEK
Värdering300 SEK
11d 5h
SERVISPORSLIN, 31 delar, Blå Blom, benporslin, Gustavsberg, 1900-/2000-tal_32899a_8dc5ac16ab9a934_lg.jpeg
SERVISPORSLIN, 31 delar, Blå Blom, benporslin, Gustavsberg, 1900-/2000-tal
Aktuellt bud200 SEK
Värdering500 SEK
12d 3h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft _32868a_8dc5ace7ee903a9_lg.jpeg
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 5h
FIGURINER, 2 st, porslin, MJ Hummel, Goebel, 1900-tales andra hälft _32863a_8dc5ace6a6f99e7_lg.jpeg
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK
12d 5h
STIG LINDBERG, skål, "Berså", Gustavsberg, porslin, 1960-tal_33107a_8dc5aeed92e970e_lg.jpeg
STIG LINDBERG, skål, "Berså", Gustavsberg, porslin, 1960-tal
Startbud200 SEK
Värdering400 SEK