34606 VIKING FORSBERG (1910-1994), olja på duk, signerad

34606a_8dc758b5350c1ea_med.jpeg
  • 34606a_8dc758b5350c1ea_sm.jpeg
  • 34606b_8dc758b54321d4f_sm.jpeg
  • 34606c_8dc758b551548de_sm.jpeg

Sommarlandskap, 74 x 89 cm

  • Konditionsrapport:Möjligen något mindre märke

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK
*Följerätt tillkommer

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT