34606 VIKING FORSBERG (1910-1994), olja på duk, signerad
Sommarlandskap, 74 x 89 cm
- Konditionsrapport:Möjligen något mindre märke
Värdering | 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 700 SEK |
*Följerätt tillkommer |