27 SKRIVSKÅP, empire, 1800-talets första hälft

2522a_8da44e7444aa697_lg.jpeg
  • 2522a_8da44e7444aa697_lg.jpeg
  • 2522b_8da44e743ed2976_lg.jpeg
  • 2522c_8da44e7445b7bbb_lg.jpeg
  • 2522d_8da44e74461d999_lg.jpeg
  • 2522e_8da44e7446cac46_lg.jpeg

Rullklaff, inrikt med smålådor, intarsiadekor samt dekor av alabaster och mässing, höjd 210, bredd 115, djup 60 cm

Konditionsrapport - Fanerskador, några lister saknas

Utropspris8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK