8831 PINNSTOLAR, 6 st, snarlika, 1900-talets andra hälft

9959a_med.jpeg
  • 9959a_sm.jpeg
  • 9959b_sm.jpeg
  • 9959c_sm.jpeg
  • 9959d_sm.jpeg
  • 9959e_sm.jpeg

Gråmålade, skålad sits, sitthöjd ca 45 cm

Konditionsrapport - senare målade, färgbortfall, två spjällor med lagning

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.