9923 SKÅP, 1950/60-tal

9923a_8daee5865d6f698_med.jpeg
  • 9923a_8daee5865d6f698_sm.jpeg
  • 9923b_8daee5865db860c_sm.jpeg
  • 9923c_8daee5865deab61_sm.jpeg
  • 9923d_8daee5865cda895_sm.jpeg

Fanerat i mahogny, två dörrar med bakomliggande hyllplan samt två lådor, höjd 136, 101x47 cm

Konditionsrapport - märken

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.