8888 TAKLAMPA, Swedish Modern, 1930/40-tal
Glaskupa med etsad dekor, behängd med prismor, 3 ljuspunkter, höjd ca 50, diameter 50 cm
Konditionsrapport - Ej funktionstestad, glas med smärre nagg
Värdering | 400 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |