8888 TAKLAMPA, Swedish Modern, 1930/40-tal

9888a_med.jpeg
  • 9888a_sm.jpeg
  • 9888b_sm.jpeg

Glaskupa med etsad dekor, behängd med prismor, 3 ljuspunkter, höjd ca 50, diameter 50 cm

Konditionsrapport - Ej funktionstestad, glas med smärre nagg

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.