8602 GOLVLAMPA, Luxus, 1900-talets andra hälft

9825a_med.jpeg
  • 9825a_sm.jpeg
  • 9825b_sm.jpeg
  • 9825c_sm.jpeg
  • 9825d_sm.jpeg

Stomme av vitlackerad metall, skärm av plast, höjd ca 133 cm

Konditionsrapport - Slitage och färgbortfall

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.