9716 VIKVÄGG, Thonetstil, 1900-/2000-tal

9716a_8daecc8ca951eb9_med.jpeg
  • 9716a_8daecc8ca951eb9_sm.jpeg
  • 9716b_8daecc8ca158e28_sm.jpeg
  • 9716c_8daecc8cace488f_sm.jpeg
  • 9716d_8daecc8cab0018b_sm.jpeg
  • 9716e_8daecc8ca3b7989_sm.jpeg

Rotting och trä, höjd 182, total längd 142 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage, repor och märken, avslag

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.