9715 VIKVÄGG, Thonetstil, 1900-/2000-tal

9715a_8daecc8f41ef6d5_med.jpeg
  • 9715a_8daecc8f41ef6d5_sm.jpeg
  • 9715b_8daecc8f3f857ad_sm.jpeg
  • 9715c_8daecc8f3e5fae5_sm.jpeg
  • 9715d_8daecc8f456d7c3_sm.jpeg

Rotting och trä, höjd 182, total längd 142 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage, repor och märken, enstaka delar saknas, avslagen listbit

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.