9702 HERRARMBANDSUR, Wec, 1950-tal

9702a_8daec9b0eefcf44_med.jpeg
  • 9702a_8daec9b0eefcf44_sm.jpeg
  • 9702b_8daec9b0ee4dc1d_sm.jpeg
  • 9702c_8daec9b0f2044a2_sm.jpeg
  • 9702d_8daec9b0edebec6_sm.jpeg

Manuellt urverk, guld på stål, ljus urtavla med sekundvisning, plexiglas, diameter ca 34 mm

Konditionsrapport - Fungerar vid inlämningstillfället, funktion garanteras ej, smärre repor

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.