67406 BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft
  • BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets första hälft

Fanerad med mahogny, beslag och listverk av mässing, kannelerad dekor, lös skiva av kalksten, tre lådor, höjd 86, 88 x 44 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken, nyckel saknas, ben med lagning, torrsprickor, senare baksida, senare skiva

Värdering3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK