67399 LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898
  • LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

Olika motiv, nr 2 - 68 (Några saknas), oramade, strlk ca 33 x 26 cm

  • Konditionsrapport:Smärre revor, kanter med slitage, något gulnade, några saknas

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)249 SEK