67399 LITOGRAFISKA FÄRGTRYCK, 63 st, "Nordens fåglar", Stockholm 1898

Olika motiv, nr 2 - 68 (Några saknas), oramade, strlk ca 33 x 26 cm
- Konditionsrapport:Smärre revor, kanter med slitage, något gulnade, några saknas
| Värdering | 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 249 SEK |