67105 DAG BJÖRN HELLSING ( född 1923), olja på pannå, signerad

Figurer och hus i kustlandskap, 54,5 x 69,5 cm
- Konditionsrapport:Smärre krackelyr
| Värdering | 400 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 400 SEK |