67064 GÖRAN HAHNE (född 1943), färglitografi, signerad, EA

Hamnmotiv, bladstorlek 64 x 45,5 cm, oramad
- Konditionsrapport:Något mindre kantveck
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 400 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |