66977 GUSTAF ADOLF FAHLE (1906-1989), olja på pannå, signerad

Stilleben med fisk, ca 32 x 39 cm, inkl ram ca 52 x 60 cm
- Konditionsrapport:Möjligen någon smärre repa
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 349 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |
Gustaf Adolf Fahle (1906-1989) Sverige
I kategori Art