66890 SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI

"Blå elefant söker sällskap", bildstorlek 41 x 51 cm, inkl. ram 57,5 x 70,5 cm
- Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram
| Värdering | 1 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 400 SEK |