66890 SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI

 SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI
  •  SUSAN GILLHÖG (född 1950), serigrafi, signerad och numrerad E.A. X/XVI

 "Blå elefant söker sällskap", bildstorlek 41 x 51 cm, inkl. ram 57,5 x 70,5 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK