66715 OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, väggskulpturer, trä, monogramsignerad BF och daterad -81

Äpple mått 26 x 21, inkl. ram 36,5 x 36,5 cm samt fjäril mått 7 x 9, inkl. ram. 17 x17 cm
- Konditionsrapport:Någon repa
| Värdering | 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 249 SEK |