66419 ODD JACOBSEN, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 194/275 och 242/275

ODD JACOBSEN, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 194/275 och 242/275
  • ODD JACOBSEN, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 194/275 och 242/275

Skogslandskap, bildstorlek 12 x 16,5 cm, inkl. ram 32 x 36 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerade ur ram

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)449 SEK