66358 C.A.M.LINDMAN, 2 vol bokband, "Bilder ur nordens flora I-II", Wahlström & Widstrand Stockholm, 1900-talets första hälft

C.A.M.LINDMAN, 2 vol bokband,  "Bilder ur nordens flora I-II", Wahlström & Widstrand Stockholm, 1900-talets första hälft
  • C.A.M.LINDMAN, 2 vol bokband,  "Bilder ur nordens flora I-II", Wahlström & Widstrand Stockholm, 1900-talets första hälft

Höjd ca 23,5 cm

  • Konditionsrapport:Slitage, några skador, veck

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)199 SEK