66130 LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft

Stomme i mässing, behängd med prismor, fem ljusarmar med fem ljuspunkter, höjd exkl kedja ca 51, diameter 43 cm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage
| Värdering | 800 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 400 SEK |