4547 SÄNGBORD, 1 par, 1950-tal
Metallstomme, skiva av teak, låda i sarg, höjd 21, 40 x 24 cm
Konditionsrapport - Smärre ytslitage
Värdering | 600 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |
Ändrade öppettider: 3, 15-26/7 STÄNGT