35778 HANDVÄSKA, skinn, 1900-talets mitt

36970a_med.jpeg
  • 36970a_sm.jpeg
  • 36970b_sm.jpeg
  • 36970c_sm.jpeg

Brunt skinn, sidor av rotting, dragkedja, stort öppet fack samt innerfack av textil med dragkedja, höjd exkl handtag ca 25, 35 x 10 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, handtag med hårt slitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK