34681 KOPPARFÖREMÅL, 5 st, 1800-/1900-tal

36943a_med.jpeg
  • 36943a_sm.jpeg
  • 36943b_sm.jpeg
  • 36943c_sm.jpeg

Höjd ca 15,5 - 31 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK