36751 BERTIL GATU (1913-1984), akvarell, signerad

36751a_8dc94fadb266f24_med.jpeg
  • 36751a_8dc94fadb266f24_sm.jpeg
  • 36751b_8dc94fadbdc3a6c_sm.jpeg
  • 36751c_8dc94fadc94a44e_sm.jpeg

Sovande barn, ca 21 x 28 cm

  • Konditionsrapport:Ej examinerad ur ram

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK
*Följerätt tillkommer